Poczta Poczta Dodaj do ulubionychDodaj do ulubionych

Podkrakowska Izba Gospodarcza Drukuj
Współpraca
Wpisany przez SIG   
środa, 19 września 2012 09:39

pkig logoW maju 2003 roku grupa 27 przedsiębiorców postanowiła utworzyć organizację, skupiającą lokalnych przedsiębiorców. 28 maja 2003 roku zawiązał się Komitet Założycielski, który do września 2004 roku przekonał do idei utworzenia organizacji zrzeszającej przedsiębiorców ponad 200 podmiotów gospodarczych. Tego samego roku, 11 października odbył się Zjazd Założycielski, na którym powstała Podkrakowska Izba Gospodarcza z siedzibą w Skawinie.

Więcej…
 
Izba Gospodarcza Dorzecza Raby Drukuj
Współpraca
Wpisany przez SIG   
środa, 18 lipca 2012 12:47

igdr logoIzba Gospodarcza Dorzecza Raby jest organizacją samorządu gospodarczego w Małopolsce. Zrzesza 192 przedsiębiorców z powiatu myślenickiego wielickiego, limanowskiego i krakowskiego zatrudniających w sumie blisko 3 tys. osób. Wśród zrzeszonych są kilkuosobowe firmy rodzinne oraz kilkudziesięcioosobowe przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe i handlowe różnych branż. Siedzibą Izby są Dobczyce ul.Podgórska 1 (powiat myślenicki). Organizacja powstała w kwietniu 2003 roku w wyniku wielomiesięcznych starań środowiska przedsiębiorców.

Więcej…
 
Współpraca w zakresie reklamy Drukuj
Współpraca
Wpisany przez SIG   
środa, 20 października 2010 15:27

Szanowni Państwo,

zapraszamy do współpracy w zakresie reklamy w lokalnym biuletynie reklamowym „FIRMY Z OKOLICY”. Celem naszej działalności jest promocja firm, docieranie z ich ofertą do społeczności lokalnych – mieszkańców miast oraz sąsiadujących z nimi miejscowości. Biuletyn wydawany jest co miesiąc w nakładzie kilkutysięcznym uzależnionym od rejonu dystrybucji.

Więcej…
 
Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie Drukuj
Współpraca
Wpisany przez SIG   
środa, 25 czerwca 2008 12:00

Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie działa na rynku usług finansowych od 1979 roku. Powstał z inicjatywy środowiska krakowskich przedsiębiorców: kupców, rzemieślników, producentów i od początku specjalizował sie w obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych. W chwili obecnej siec BSR liczy 51 placówek, oraz 21 własnych bankomatów. Oferujemy Klientom również bezpłatny dostęp do ponad 2700 bankomatów na terenie całego kraju należących do zrzeszeń banków spółdzielczych, BGZ S.A. oraz Kredyt Banku.

Więcej…
 
www.do-celu.eu Drukuj
Współpraca
Wpisany przez SIG   
poniedziałek, 21 stycznia 2008 11:18

Oddajemy do dyspozycji stronę www na której znajdziecie Państwo najwięcej informacji dotyczących szkoleń, kursów oferowanych na ternie województwa małopolskiego. Od stycznia 2007 roku realizujemy projekt w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej pt.: "Budowa narzędzi informacyjno-promocyjnych na rzecz małopolskich instytucji rynku pracy".

Więcej…
 
Gminne Centrum Informacji Drukuj
Współpraca
Wpisany przez SIG   
czwartek, 23 sierpnia 2007 15:43

Gminne Centrum Informacji powstało w celu udostępniania kompleksowej informacji związanej z rynkiem pracy, aby służyć pomocą osobom poszukującym pracy oraz osobom zamierzającym rozpocząć działalność gospodarczą. Jego powstanie było możliwe dzięki wygraniu konkursu przeprowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i uzyskaniu dotacji z programu "Pierwsza Praca" realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Więcej…
 
MARR dla MŚP Drukuj
Współpraca
Wpisany przez SIG   
czwartek, 23 sierpnia 2007 15:42

Pieniądze dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. prowadzi fundusz poręczeń kredytowych oraz fundusze pożyczkowe, których zadaniem jest pomoc finansowa przedsiębiorcom z terenu województwa małopolskiego w realizacji zadań związanych z podejmowaniem lub prowadzeniem działalności gospodarczej.
Małopolski Fundusz Poręczeń Kredytowych

Więcej…
 

Strona korzysta z plików coockies.

Czytaj więcej >>


pzugrupowe2014baner

kalejdoskop 2013

Współpraca

mpog 130520130846

Projekty

Zintegrowana strategia promocji turystycznej obszaru gmin Sułkowice i Myślenice na lata 2012-2015

Najnowsze w galerii

--- reklama ---
Reklama
--- reklama ---

Ogłoszenia i Przetargi

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

UP Myślenice - Nabór wniosków o przyznan

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na realizację działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców:
- określenie potrzeb [...] więcej

W wieku siła - konkurs dotacji

News image

seniorzy 640x35930 czerwca 2017 r. startuje konkurs dotacji na opracowanie strategii [...] więcej

Informacja Naczelnika Urzędu Skarbowego

Informacja Naczelnika Urzędu Skarbowego w Myślenicach w sprawie obsługi zeznań rocznych za 2016 r. w Urzędzie Skarbowym w Myślenicach

W związku z akcją rocznego rozliczenia podatku od dochodów osobistych za [...] więcej

1 lutego 2016 r. upływa termin złożenia

News image

4A3 lasso2Naczelnik Urzędu Skarbowego w Myślenicach przypomina, że podatnicy płacący ryczałt od przychodów [...] więcej

Rozwój i podniesienie konkurencyjności p

News image

mcp logo2013Zarząd Województwa Małopolskiego ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego [...] więcej

Biuro Poselskie Pani Poseł na Sejm RP Jo

Informujemy, że w roku 2013, dyżury w Biurze Poselskim Pani Poseł na Sejm RP Joanny Bobowskiej, mieszczącym się w Izbie Gospodarczej w Sułkowicach, będą odbywać się w każdy [...] więcej

--- reklama ---
Reklama
--- reklama ---